Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

RAKTÁRVEZETŐ

BECK AND PARTNERS Kft.
Régió: Barcs

Hozzáadva: 2019.11.13.
Jelentkezési határidő: 2019.12.10.

Ügyfelünk egy multinacionális kereskedelmi cég. Csapatukba keresünk most szakembert az alábbi pozíció betöltésére:
pécsi munkavégzéssel

Legyél egy jó hangulatú, összetartó csapat tagja! Várunk téged
teljes munkaidőbe (hétvégi munkavégzés is).

FELADATOK:
  •  Az áruházvezető közvetlen beosztottjaként egy 6-7 fős csoport irányítása napi szinten
  •  A raktári beérkezések megtervezése és koordinálása, kapcsolattartás belföldi és külföldi szállítókkal, fuvarozókkal
  •  A raktári működési szabályok betartása, aktív részvétel a napi munkában
  •  Pontos, naprakész adminisztráció
  •  A vásárlók magas szintű kiszolgálásának biztosítása az árukiadóban
  •  Napi szintű együttműködés az áruházi értékesítési osztályokkal
ELVÁRÁSOK:
  • Középfokú végzettség
  • Raktározási, árumozgatási ismeretek és szakirányú gyakorlat min. 3 év
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word)
  • Rendszerben való, vevőközpontú és teljesítményorientált gondolkodás
  • Jó kommunikációs, együttműködő készség
  • Dinamikus személyiség, határozottság, önállóság, rugalmasság
AMIT NYÚJTUNK:
  • Egyműszakos munkarend
  • Juttatások: – br. 340.000,- Ft (pótlékokkal)
  • Éves hűségprémium
  • Munkába járás költségének térítése törvény szerint

Munkavégzés helye: Pécs

Amennyiben kedvet érzel és megfelelsz a fentieknek, akkor várjuk jelentkezésed önéletrajzzal

Helyek Barcs
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Aktiválás időpontja 2019.11.13.
Iratkozzon fel állásértesítőre