Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Raktárvezető

  • Az álláshirdetés tegnap lett aktiválva

Pozíció leírása:

Raktári szervezet irányítása;
Biztonsági szabályok betartatása;
Anyagkészletek folyamatos figyelemmel kísérése;
Műszak-beosztások elkészítése;
Hatékonyságnövelés;
Dolgozók oktatása.

Követelmények:

Felső-, vagy középfokú logisztikai végzettség;
Angol nyelvtudás;
Min. 3 év releváns vezetői tapasztalat;
Lean alapelvek ismerete.

Előny:

SAP ismeretek

Munkavégzés helye:

Fejér megye

Az állásra jelentkezni a weber.kinga@hire-one.hu e-mail címen keresztül lehet!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát is. Köszönjük!
Amennyiben szeretne az aktuális állásainkról értesítést kapni, akkor kérjük, Link megjelenítéseregisztráljon be hozzánk!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni:+36 30 791-5969 (Wéber Kinga), +36 34/480-380

Értékelt kvalitások

SAP ismeretek Határozott
Terhelhető

Amit nyújtunk

Stabil háttér
Munkába járás támogatása
Szakmai fejlődési lehetőség

Helyek Székesfehérvár
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2019.11.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
Beszerző - Székesfehérvár környéke

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Fejér, Székesfehérvár

Légy műszakvezető a Starbucks-ban! - Alba Pláza - Diákmunka

MADS Iskolaszövetkezet

Légy műszakvezető a Starbucks-ban! - Alba Pláza...
Székesfehérvár

Logisztikai igazgató (Fejér megye)

Hire-One Kft.

Pozíció leírása:A teljes anyagáramlás összefogá...