Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Raktárvezető

  • Az álláshirdetés holnap lejár

Alkarész raktárba

Raktárvezetőt

keresünk!

Autóbuszok üzemeltetésével foglalkozó Kft. alkatrész raktárost keres a XI. kerületbe azonnali kezdéssel. Számítógép irodai szintű ismerete (Word, Excel, Outlook, stb.), előnyt jelent.

Jelentkezni Hegedűs Andor beszerzési vezetőnél elektronikusan lehet, további információ a 36-20-334-4060 telefonszámon kérhető.

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek XI. kerület
Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Értékesítés / Kereskedelem > Raktárvezető
Szakmunka / fizikai munka > Anyagmozgatás, rakodás, Raktáros, Raktáros, egyéb raktári szakmunka
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Részlegvezető
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.18.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások

Randstad Hungary Kft.

Európa szerte számos gyárral rendelkező nemzetk...
Szabolcs-Szatmár-Bereg

Raktáros - komissiózó

Manpower Munkaerő-Szervezési Kft.

Feladatok: szállítmányok átvétele, pakolása, ös...
Magyarország

Raktáros

Starjobs Magyarország

      A Budapesti Erőmű Zrt. nemcsak abban váll...