Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Raktárvezető

Régió: Pest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2018.10.06.
Jelentkezési határidő: 2018.10.23.

Közép-Európa egyik piacvezető autóalkatrész kereskedelmi vállalata közel 150 fő irányításához Raktárvezetőt keres.

Pozíció leírása / Job description

- raktározási folyamatok tervezése, optimális működésének biztosítása;
- raktári csapat munkájának szervezése és irányítása;
- készletpontosság és a könyvelési fegyelem biztosítása/növelése;
- napi munkafolyamatok ellenőrzése, értékelése, javítása

Elvárások / Requirements

- multinacionális környezetben szerzett raktárvezetői tapasztalat ( min. 5 év)
- kommunikációs angol nyelvtudás
- határozott jellem, ugyanakkor coach attitűd

Amit kínálunk / Offer

- kihívásokkal teli környezet
- versenyképes fizetési
- személyi autó

Randstad Hungária Kft. logó
Helyek Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Értékesítés / Kereskedelem > Raktárvezető
Aktiválás időpontja 2018.10.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
Raktárvezető/Raktári csoportvezető (Békéscsaba)

HSA Kft.

Épületgépészeti kivitelezés és kereskedelem ter...
Békéscsaba

Szerelvénybolt Kft.

A Szerelvénybolft Kft. logisztikai központjába ...
Pest, Budapest, Vecsés

Műszakvezető / Raktárvezető

thyssenkrupp Materials Hungary Zrt.

Feladatok:› Raktár működésének koordinálása, bi...
Budapest, Pest