Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Raktárvezető helyettes (Pécs)

  • KIKA Lakberendezési Kft.
  • Pécs, Baranya
  • A hirdetés 8 napja lejárt

Ha szeretnél egy jó hangulatú, összetartó csapat tagja lenni akkor téged várunk

teljes munkaidőbe (hétvégi munkavégzéssel is), mint:

Raktárvezető helyettes

pécsi munkavégzéssel

FELADATOK:

  • A raktárvezető közvetlen beosztottjaként egy 5-6 fős csoportot irányítása napi szinten
  • A raktári beérkezések megtervezése és koordinálása, kapcsolattartás belföldi és külföldi szállítókkal, fuvarozókkal
  • A raktári működési szabályok betartása, aktív részvétel a napi munkában
  • Pontos, naprakész adminisztráció
  • A vásárlók magas szintű kiszolgálásának biztosítása az árukiadóban
  • Napi szintű együttműködés az áruházi értékesítési osztályokkal

ELVÁRÁSOK:

  • Középfokú végzettség
  • Raktározási, árumozgatási ismeretek és szakirányú gyakorlat min. 3 év
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word)
  • Rendszerben való, vevőközpontú és teljesítményorientált gondolkodás
  • Jó kommunikációs, együttműködő és empatikus  készség
  • Dinamikus személyiség, határozottság, önállóság, rugalmasság
  • Előny német vagy angol nyelvtudás

AMIT NYÚJTUNK:

  • Egyműszakos munkarend
  • Juttatások: – br. 283.000,- Ft (pótlékokkal)
  • Éves hűségprémium
  • Munkába járás költségének térítése törvény szerint

Amennyiben kedvet érzel és megfelelsz a fentieknek, akkor várjuk jelentkezésed önéletrajzzal 2019.09.08-ig.

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Pécs
Baranya
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Értékesítés / Kereskedelem > Raktárvezető
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Részlegvezető
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.08.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre