Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Raktárvezető (Győr)

  • Hire-One Kft.
  • Győr
  • A hirdetés 25 napja lejárt

Pozíció leírása:

A gyártóüzemben kb. 60 fős, 3 műszakban üzemelő alapanyagraktár operatív irányítása: áruátvétel, külső és belső tárolás, gyártósorok kiszolgálása kb. 8-9 000 raklapos raktárméretben;
Biztonságos munkavégzéshez szükséges eszközök, gépek felügyelete;
Létszámgazdálkodás és munkaerő irányítása;
Erős kompetenciájú, jó szellemű, segítőkész raktári csapat kialakítása, karbantartása;
Anyagáramlási folyamatok pontos és hatékony végrehajtásának biztosítása, fejlesztése;
Raktári és udvari tárolóterületek felügyelete, rendezett és biztonságos munkaterület üzemeltetése, fejlesztése;
Kapcsolattartás a külső szolgáltatókkal. Kapcsolattartás a termelési egységekkel és egyéb társosztályokkal;
Részvétel fejlesztési javaslatokban, projektekben;
Riportolás a logisztikai igazgató részére.

Követelmények:

Releváns végzettség és tapasztalat gyártó üzemben
Vezetőüléses és vezetőállásos/gyalogkíséretű targoncavezetői engedély
B kategóriás gépjárművezetői engedély
Nagyobb létszámú fizikai állomány irányításban szerzett tapasztalat

Előny:

Angol nyelvtudás

Munkavégzés helye:

Győr

Az állásra jelentkezni a E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül lehet!
Tárgy mezőben: Raktárvezető, Győr
Amennyiben szeretne az aktuális állásainkról értesítést kapni, akkor kérjük, Link megjelenítéseregisztráljon be hozzánk!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/9430259 (Kiss Bernadett).

Értékelt kvalitások

Amit nyújtunk

Motiváló bérezési csomag (alapbér, bónusz, cafeteria, bejárástámogatás)
1 műszakos munkarend (rugalmas 8 órás munkarend, ami nem tartalmazza a fél óra ebédszünetet – tehát 8.5 óra naponta)

Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
Raktárvezető

Work Force Kft.

Kedves Álláskereső! Tudom, hogy az ideális állá...
Bács-Kiskun

Raktárvezető - Kecskemét

Man at Work Kft.

Raktárvezető - Kecskemét Feladatok: Áruátvétel ...
Kecskemét, Bács-Kiskun

Raktáros - Győr

Gebrüder Weiss Szállítmányozási és Logisztikai Kft.

Dinamikusan fejlődő cégünk magas szintű logiszt...
Biatorbágy, Pest, Budapest