www.cvonline.hu

RAKTÁRVEZETŐ - alapanyag raktár

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.12.21.
Hirdetés azonosító: 859785

Link megjelenítéseimages/editor/1322952077.jpg" border="0" alt="" />

Megbízónk világszerte ismert globális konszern több ezer fős magyarországi gyára, amely a legkorszerűbb technológiákat alkalmazva vezető márkájú tartós fogyasztási cikkeket gyárt. Piacvezető pozíciójának megerősítése és a piaci igényeket lefedő termelés bővítése a raktározási szervezet megerősítését igényli, ezért megbízásából elkötelezett vezető szakembert keresünk az alábbi munkakörbe:

FELADATOK

  • Az alapanyag raktározási folyamatok tervezése és irányítása
  • A két műszakos munkarendben dolgozó raktár működésének szervezése
  • A raktári feladatok zökkenőmentes végrehajtása: a folyamatosan beérkező alapanyagok fogadása, betárolása, a gyártás folyamatos kiszolgálása, belső anyagmozgatás, raktári adminisztráció az SAP rendszerben
  • A mintegy 100 fős raktári szervezet irányítása, a közvetlen beosztottak vezetése (műszakvezetők, csoportvezetők), támogatása
  • A felmerülő operatív problémák megoldása
  • A munkatársak kiválasztása, teljesítményük értékelése, motivációs rendszer működtetése
  • Hatékony együttműködés a társosztályokkal (beszerzés, termelés, külső-belső logisztika)
  • Felmerülő problémák kezelése, megoldása
  • Raktározási tevékenység kulcsmutatóinak értékelése, javítása

ELVÁRÁSOK

  • Egyetemi, főiskolai diploma, logisztikai, raktár-gazdálkodási szakirány
  • Angol nyelvtudás, stabil, kommunikációképes szint
  • Raktárkezelésben (autóipar, elektronika, tömegcikk gyártás) szerzett több éves tapasztalat
  • Vezetési tapasztalat
  • Számítógépes ismeretek (MS-Office), SAP ismeret
  • Dinamikus munkafelfogás, nagy munkabírás, terhelhetőség

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Vonzó alapfizetés, teljesítmény prémium
  • Cégautó, jelentős béren felüli juttatások
  • Fejlődési és karrierlehetőség egy világszinten piacvezető globális csoport vállalatánál

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Kelet-Pest megye

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: RAKTÁRVEZETŐ - alapanyag raktár, Kelet-Pest megye

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Nagy Judit
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-386-8362
Telefon: +36-1-882-3520
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése