Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

RAKTÁROS/TARGONCÁS

BECK AND PARTNERS Kft.
Régió: Borsod-Abaúj-Zemplén, Hajdú-Bihar, Szabolcs-Szatmár-Bereg, Debrecen

Hozzáadva: 2019.11.21.
Jelentkezési határidő: 2019.12.08.
A Serioplast Hungary Kft a Serioplast Group magyarországi leányvállalata, mely 2008-ban alakult. Cégünk fő profilja a műanyagflakonok gyártása. Megalakulása óta rendkívül dinamikusan fejlődik, ennek következményeként cégünk az alábbi pozícióba keres új munkatársat:

Feladata:
  • Anyagmozgatás targoncával
  • A beérkezett áru átvétele, megfelelő helyre pakolása
  • A kimenő áru mozgatása, rakodása
  • A termelés kiszolgálása
  • Raktári feladatok ellátása
  • A raktározással összefüggő egyszerű adminisztratív feladatok ellátása
  • A munkaterület rendben tartása
  • Elektronikus raktározási rendszer kezelése

Elvárások:
  • Érvényes targoncavezetői OKJ bizonyítvány és hatósági vizsga (elektromos, vezetőüléses targonca)
  • Hasonló területen szerzett legalább 1 éves tapasztalat
  • Alapfokú számítógépes ismeret
  • Rátermettség, rugalmasság
  • 6+2-es munkarend vállalása

Amit kínálunk:
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Megbízható és fejlődő cég
  • Fiatalos környezet
  • Versenyképes jövedelem, kiemelt pótlékok
  • Negyedéves bónusz-rendszer
  • Utazási költségtérítés
  • Cafetéria

A munkavégzés helye:
  • Nyírbátor

Amennyiben szimpatikus Önnek a lehetőség, úgy várjuk frissített szakmai önéletrajzát honlapunkon keresztül!
Iratkozzon fel állásértesítőre