www.cvonline.hu

Raktáros

  • A hirdetés 1404 napja lejárt
Gépgyártással foglalkozó partnercégünk részére munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Raktáros

Feladatok:
  • Alkatrészek pontos, naprakész átvétele, raktározása
  • Egyéb raktáros feladatok
  • Raktárterület tisztán tartása
Elvárások:
  • Raktári munkában, anyagmozgatásban szerzett tapasztalat
  • Min. 8 általános iskolai végzettség
  • Jó teherbírás
  • Erkölcsi feddhetetlenség
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Rugalmasság
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • Targoncavezetői képesítés előny, de nem feltétel
Amit kínálunk:
  • Kiváló csapat
  • Stabil hátterű vállalat, biztos juttatások
  • Kiemelt bérezés, cafeteria
  • Túlóra pótlék
  • Munkába járás térítése
Munkavégzés helye:
  • Veszprém
Egyéb:
  • Munkaidő: teljes munkaidő, napi 8 óra, három műszak, túlóra megegyezés szerint
Kapcsolat:
Jelentkezni lehet magyar nyelvű önéletrajzzal a E-mail cím megjelenítése emailcímen keresztül, a megpályázott munkakör tárgy mezőben történő feltűntetésével. Érdeklődni lehet a 22/500-788-as telefonszámon, vagy személyesen székesfehérvári irodánkban (8000 Székesfehérvár, Távirda u. 18.).
Helyek Veszprém
Veszprém
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Aktiválás időpontja 2014.02.23.