Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Raktáros

Raktáros

Human Centrum Kft.
Régió: Pécs

Hozzáadva: 2019.11.30.
Jelentkezési határidő: 2019.12.09.

Raktáros

Partnercégünk a világ vezető nemzetközi autóalkatrész gyártó vállalatává nőtte ki magát a saját területén. Fő profiljuk a csomagtér-fedlapok készítése, kalaptartók gyártása. Már két évtizede Baranya megye egyik legstabilabb foglalkoztatója, a térség gazdaságának jelentős motorja.

Feladatok:

  • Árukiadás, áruátvétel
  • Szállítólevelek készítése
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás
  • Kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Korábbi releváns munkatapasztalat

Előnyt jelent:

  • Logisztikus végzettség (előny, de nem feltétel!)

Amit kínálunk

  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Multinacionális környezet
  • Versenyképes jövedelem

Amennyiben felkeltette érdeklődését a munkalehetőség, kérjük töltse ki a lenti rövid űrlapot, hogy felvehessük Önnel a kapcsolatot!

Helyek Pécs
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Aktiválás időpontja 2019.11.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre