Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Raktáros

Raktáros

Human Centrum Kft.
Régió: Debrecen

Hozzáadva: 2019.11.26.
Jelentkezési határidő: 2019.12.03.

Raktáros

Debrecenben 2005 óta jelenlévő logisztikai partnercégünk bővíti csapatát, várjuk jelentkezését raktárosi pozícióba.

Feladatok:

  • raktárkezelés
  • áru bevétel, kiadás
  • leltározásban való részvétel
  • anyagelőkészítés
  • kamion rakodás
  • komissiózás

Elvárások:

  • vezetőüléses/vezetőállásos targoncavezetői engedély megléte
  • jó fizikum
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret

Amit kínálunk

  • egyműszakos munkarend: 8:00 - 16:00
  • azonnali munkakezdési lehetőség
  • cafeteria
  • hosszútávú munkalehetőség

Kérjük, hogy szíveskedjen kitölteni a lenti űrlapot és kattintson a "jelentkezem" gombra! Ha már regisztrált az oldalon, kérjük, hogy jelentkezzen be és ellenőrizze, hogy a megadott adatai és a feltöltött önéletrajza aktuális-e. Kérjük, hogy jelölje meg a munkához kapcsolódó bérigényt is az önéletrajzban. Ha kérdése lenne, keressen minket bizalommal a lenti email címen!

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseit is, lent a "Megosztás" -ra kattintva ossza meg velük a Facebookon is!

Helyek Debrecen
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Aktiválás időpontja 2019.11.26.
Iratkozzon fel állásértesítőre