Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Raktáros

Raktáros

Human Centrum Kft.
Régió: Gyál

Hozzáadva: 2019.12.14.
Jelentkezési határidő: 2019.12.16.

Raktáros

Nemzetközi fuvarozással és szállítmányozással foglalkozó partnercégünk 1990 óta képviselteti magát Magyarországon. Az ország egyik legjelentősebb fuvarozási vállalatává nőtte ki magát, jelenleg 5 városban rendelkezik önálló telephellyel.

Feladatok:

  • Csomagolási feladatok
  • Árukiadás, áruátvétel
  • Áruösszekészítési feladatok
  • Kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
  • Targoncavezetői engedély esetén: rakodási feladatok targoncával
  • Kézi szkenner használata

Elvárások:

  • Korábbi raktárosi munkatapasztalat
  • 8 általános végzettség
  • Jó számolási készség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Fizikai terhelhetőség
  • 2 műszakos munkavégzés vállalása

Előnyt jelent:

  • Targoncavezetői engedély

Amit kínálunk

  • Az alapfizetésen túl a bércsomag részét képezi: jelenléti bónusz, cafeteria, utazási támogatás, Szép kártya, mozgóbér
  • Legmagasabb elérhető fizetés: br. 290.000 Ft/hó
  • Targoncavezetői engedély megléte esetén a legmagasabb elérhető fizetés: br. 340.000 Ft/hó
  • Hosszú távú munkavégzés, határozatlan idejű munkaszerződés
  • Műszakhoz igazodó buszjáratok

Ha felkeltette az érdeklődését a munka, kérjük, hogy töltse ki a lenti űrlapot és töltse fel az aktuális önéletrajzát! Kollégáink keresni fogják a megadott elérhetőségein!

Helyek Gyál
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Aktiválás időpontja 2019.11.20.
Iratkozzon fel állásértesítőre