Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Raktáros

  • Manpower Munkaerő-Szervezési Kft.
  • XVIII. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 61 napja lejárt

Földi kiszolgálási területre keresünk a Liszt Ferenc Repülőtérre kollégákat

Raktáros

munkakörbe

Várjuk jelentkezésed, ha:

  • érdekel vagy kíváncsi vagy a légi teherfuvarozás világára
  • alapszintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel
  • jól kommunikálsz, képes vagy megértetni magad akár külföldi beszállítókkal is
  • tudod vállalni a változó munkaidő beosztást (két műszakos munkarend)
  • repülőtéri belépőkártya megszerzéséhez megfelelő, makulátlan előélettel rendelkezel
  • rendelkezel „B” kategóriás jogosítvánnyal
  • 3324-es targoncavezetői engedélyed van
  • szeretnél megtanulni egy új rendszer kezelését
  • szeretnél magasemelésű targoncán is tapasztalatot szerezni

Feladataid lesznek:

  • export és import légi áru kezelése, ellenőrzése, rakodása
  • anyagmozgatás targoncával
  • itt lehetőséged van az alapvető légi okmányok kezelésére (bevételezés, kiadás)
  • légi paletták és konténerek felépítése, bontása
  • reptéri kiszolgáló eszközök kezelése és küldemények kiszállítása a repülőgéphez

Amit cserébe nyújtani tudunk:

  • egy komoly, jó nevű munkahely, ahol sok tapasztalatot szerezhetsz problémamegoldás, kommunikáció, egyéni feladatok és csapatmunka terén
  • nagyon összetartó, színes csapatot
  • munkaruha biztosítása
  • hosszútávú munkalehetőség
  • teljes bejelentés
  • munkavállalóbarát munkahely
  • rugalmas munkaidő
  • versenyképes fizetés és cafetéria

Ha úgy érzed szívesen kipróbálnád magad reptéri környezetben és érdekel ez a munkalehetőség, küldd el az önéletrajzodat.

Ha szeretnéd telefonon is felvenni a kapcsolatot velünk, írj vagy hívj az alábbi számon:
06-30-555-9445

Helyek XVIII. kerület
Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka > Anyagmozgatás, rakodás, Raktáros, Raktáros, egyéb raktári szakmunka, Targoncavezető
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.25.
Iratkozzon fel állásértesítőre