Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Raktáros

  • Electraplan Kft.
  • Érd, Pest, Budapest
  • A hirdetés 8 napja lejárt

Az Electraplan Termelő Kft. álláslehetőséget hirdet

Raktárosi

pozícióban.

 Az E-Solar napelemes tartószerkezeteket gyártó és értékesítő csapata keresi legújabb tagját raktárosi pozícióban. A csapat összeszokott, fiatalos, lendületes, jó kedélyű. Ha el tudod képzelni, hogy te is ennek az ütőképes csapatnak a tagja legyél, akkor várjuk jelentkezésedet.

Jelentkezésedhez egy fényképes önéletrajzot és egy motivációs levelet várunk.

Amit nyújtunk:

  • Bruttó 270.000 Ft kezdő fizetés
  • 3 hónap próbaidő lejárta után a fizetés átbeszélése
  • Év végi bónusz
  • Teljes idős állás
  • Csapatmunka
  • Jó közösség, csapatépítő programok
  • Ötletek meghallgatása

Feladatok:

  • Anyagismeret
  • Áruátvétel
  • Anyagok összekészítése
  • Áru kiadása
  • Vevők kiszolgálása
  • Árumozgatás, gázüzemű és dízel üzemű targoncával és tereprakodóval
  • Raktári rend fenntartása
  • Raktározási program kezelése, adatok rögzítése
  • Leltározás

Amit elvárunk:

  • Targoncavezetői képesítés
  • 1 év tapasztalat
  • Logikus gondolkodás, önálló munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Jó fizikum

Előnyök:

  • Azonnali munkakezdés

Munkavégzés helye:

Pest megye- Érd

Helyek Érd
Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka > Raktáros, Targoncavezető
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.14.
Iratkozzon fel állásértesítőre