Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Raktáros

  • Bennovum Kft.
  • XIV. kerület, Pest, Budapest
  • A hirdetés 2 napja lejárt

BENNOVUM Kft.

Bio és reform élelmiszer, étrendkiegészítő és gyógyhatású készítményeket forgalmazó cég budapesti logisztikai központjába.

Raktáros

munkatársat keres.

Főbb feladatok, munkák:

  • Megrendelések, termékek szakszerű komissiózása PDA segítségével
  • A komissiózott termékek csomagolása
  • Árufeltöltés PDA segítségével
  • Készletek ellenőrzése
  • Raktári rend fenntartása
  • Bejövő áru kezelése, áru átvétele
  • Leltárakban való részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Terhelhető, megbízható személyiség
  • Pontos munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Raktározás területén szerzett tapasztalat
  • Targoncavezetői engedély és tapasztalat
  • Középfokú végzettség

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, jó hangulatú csapat
  • Biztos vállalati háttér
  • Kellemes, klimatizált munkakörnyezet
  • Munkaidő hétfőtől csütörtökig: 6.00 -15.20, 7.00 -16.20, 8.00 -17.20
  • Munkaidő pénteken: 6.00 -10.00, 8.00 -12.00, 10.00 -14.000

Munkavégzés helye: 1141 Budapest, Öv utca 8.

Várjuk fényképes önéletrajzát, a NETTÓ BÉRIGÉNY megjelölésével!

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek XIV. kerület
Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka > Anyagmozgatás, rakodás, Raktáros, Raktáros, egyéb raktári szakmunka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.20.
Iratkozzon fel állásértesítőre