Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Raktáros

Nemzetközi cég magyarországi kereskedelmi csapatába keresünk motivált  munkatársat az alábbi munkakörbe:

Raktáros
Budapest, IX. kerületi telephelyünkre

Elvárásaink Önnel szemben:

  • Pontos, precíz, gyors, megbízható munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felelősségteljes önálló munkavégzés, kreativitás
  • Érvényes targoncás jogosítvány

Feladatok:

  • Raktári munkafolyamatok ellátása
  • Raktári rend fenntartása
  • Árukiszállítás

Amit kínálunk:

  • Biztos nemzetközi háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Azonnali kezdés
  • Határozatlan idejű munkaszerződés

Előny:

  • C kategóriás jogosítvány
  • SAP ismeret

Megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését is várjuk!
Munkaidő: H-P 7:00-15:30

Jelentkezne?
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje önéletrajzát.

A MUPRO logo egy növekvő, nemzetközileg aktív vállalatcsoport több európai leányvállalattal és számos kereskedelmi partnerrel világszerte.
A gépészeti rögzítések és zajcsillapítás területén a piac vezető innovatív szereplői közé tartozunk, elsődlegesen a szerelő szakcégek tartoznak az ügyfeleink körébe.

MUPRO logoMagyarország Kft.

Gubacsi út 24.
1097 Budapest

Telefon: -1-3480440
Fax: -1-3480439
www.muepro.hu

Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Szakmunka / fizikai munka, Anyagmozgatás, rakodás, Raktáros, Raktáros, egyéb raktári szakmunka, Targoncavezető
Régió IX. kerület
Budapest
Pest
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Iratkozzon fel állásértesítőre