Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Raktáros

  • Danconcept Kft
  • Törökbálint, Budapest, Pest
  • A hirdetés 26 napja lejárt

Tapasztalt

Raktáros

kollégát keresünk.

Feladatok:

  • Áruátvétel, pakolás, rakodás
  • Bútor kiszállítás, összeszerelés (alkalmanként)

Munkakör betöltésének feltételei:

  • Szakirányú végzettség, vagy ezen a területen eltöltött több éves tapasztalat, referencia személy bemutatásával előző vagy korábbi munkahelyről
  • Büntetlen előélet
  • A cég ügyfélköre miatt az ápolt kulturált megjelenés és viselkedés elengedhetetlen

Előny:

  • IKEA-nál, KIKA-nál szerzett tapasztalat
  • Alapfokú idegennyelv tudás
  • Teherautó vezetési rutin (IVECO Daily)

Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszútávú vállalatszemlélet
  • Versenyképes jövedelem, valamint utazási költséghozzájárulás​​

Munkavégzés helye: IDdesign MAXCity Bemutatóterem, Törökbálint (26 perc a Déliből tömegközlekedéssel)

Fényképes önéletrajzokat a fizetési igény megjelölésével várjuk.

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Törökbálint
Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Betanított / Fizikai / Segédmunka
Szakmunka / fizikai munka > Anyagmozgatás, rakodás, Gépkocsivezető, Raktáros, Raktáros, egyéb raktári szakmunka, Teherautósofőr
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.08.28.
Iratkozzon fel állásértesítőre