Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Raktáros

  • SCHOTT Hungary Kft.
  • Lukácsháza, Vas
  • A hirdetés 3 napja lejárt

• nemzetközi technológiai csoport • speciális üvegek • high-tech anyagok és alkotóelemek • több mint 130 év tapasztalata • 35 országban • közel 16.000 alkalmazott • innovatív ötletek a jövőnkért

A SCHOTT Hungary Kft. sikeres csapatának erősítésére lukácsházai gyárába munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Raktáros
4 műszakos munkarendbe

A Te Feladataid

  • A termelésben keletkező készáru mozgatása, ellenőrzése és csomagolása
  • A raktár rendjének biztosítása és készleteinek kezelése
  • Anyagmozgatás a raktár és a termelés területén
  • Anyagmozgások könyvelése a számítógépes rendszerben (SAP)
  • Szükség szerint részt vesz a kiszállítások segítésében

A Te Profilod

  • Középfokú végzettség
  • Raktári területen szerzett 1-2 év tapasztalat
  • Targoncavezetői jogosítvány (mindhárom típusra)

A Mi Ajánlatunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Határozatlan idejű, saját munkavállalói szerződés
  • Kiemelt juttatási csomag
  • Ingyenes buszközlekedés számos településről
  • Stabil, növekvő nemzetközi vállalat

Osztozna velünk sikereinkben? Küldje el önéletrajzát és motivációs levelét a munkakör megjelölésével .

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Lukácsháza
Vas
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka > Anyagmozgatás, rakodás, Raktáros, Raktáros, egyéb raktári szakmunka, Targoncavezető
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.08.16.
Iratkozzon fel állásértesítőre