Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Raktáros

  • Viessmann Technika Dombóvár Kft.
  • Dombóvár, Tolna
  • A hirdetés 9 napja lejárt

A VIESSMANN vállalatcsoport, mely nemzetközi szinten vezető szerepet tölt be a fűtéstechnikai rendszerek gyártása terén, magyarországi gyárának szakmai csapatába munkatársat keres a következő munkakörbe:

Raktáros

Főbb feladatai lesznek:

  • Anyagok átvétele, kiadása
  • Raktáron belüli anyagmozgatás, targoncakezelés
  • Anyagkönyvelés
  • Raktári rend fenntartása
  • Leltározásban való részvétel

Amit elvárunk Öntől:

  • Középfokú végzettség
  • Targoncavezetői jogosítvány és magabiztosság a targonca használatában
  • 1-3 év raktározási tapasztalat
  • Kétműszakos munkarend vállalása

Jelentkezésénél előnyt jelent:

  • Műszaki ismeretek
  • Darukezelői jogosítvány
  • Ipari / gyártó cégnél hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes tapasztalat
  • SAP ismerete

Mit biztosítunk az Ön számára?

  • Folyamatos fejlődési, tanulási lehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Céges buszjárat a környező településekről
  • Hosszú távú stabil munkalehetőség multinacionális környezetben

Munkavégzés helye: Dombóvár

Ha úgy érzi, szeretne csapatunk tagja lenni – kérem, küldje el szakmai önéletrajzát.

Helyek Dombóvár
Tolna
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka > Anyagmozgatás, rakodás, Raktáros, Raktáros, egyéb raktári szakmunka, Targoncavezető
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.05.14.
Iratkozzon fel állásértesítőre