Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Raktáros

  • Ez az álláshirdetés 5 napon belül lejár

A Láng Kereskedelmi Kft.,

Magyarország egyik legnagyobb és legdinamikusabban fejlődő gépjármű alkatrész kereskedelmi vállalata, csepeli központi raktárába keres

Raktáros

munkatársat, aki szívesen dolgozna egy új és dinamikusan fejlődő raktárban.

Főbb feladatok:

  • A beérkező áruk raktárba történő betárolása és a megrendelések folyamatos kiszolgálása
  • Alkatrészek komissiózása
  • A megrendelt áruk összekészítése szállításra
  • Raktári árukészlet leltározása
  • Raktári rend és tisztaság fenntartása

Elvárások:

  • Raktározási, anyagmozgatási munkakörben szerzett tapasztalat
  • Nagyfokú munkabírás
  • Precíz, pontos, megbízható munkavégzés

Amit nyújtunk:

  • Hétköznapi munkavégzés
  • Hétvégi túlóra lehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Azonnali munkakezdés lehetősége
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség

Munkarendünk:

Nappali műszak: Hétfőtől péntekig délelőtt (6:00 – 14:30), délután (13:00 – 21:30) – heti váltásban.
Éjszakai műszak: Hétfőtől péntekig (21:00 – 5:30)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, küldd el fényképes önéletrajzod!

Helyek XXI. kerület
Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Betanított / Fizikai / Segédmunka
Szakmunka / fizikai munka > Anyagmozgatás, rakodás, Raktáros, Raktáros, egyéb raktári szakmunka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.05.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre