Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Raktáros

Raktáros

Régió: XV. kerület, Budapest, Pest

Hozzáadva: 2019.05.14.
Jelentkezési határidő: 2019.05.16.

Légtechnikai eszközök forgalmazásával foglalkozó nemzetközi szűrőgyártó cég magyarországi képviselete keres dinamikusan fejlődő csapatába

RAKTÁROS

munkatársat.

Csatlakozz hozzánk Te is, amennyiben:

  • Hosszú távú, stabil munkalehetőséget keresel
  • Munkádért versenyképes javadalmazásban szeretnél részesülni
  • Kulturált és családias munkavégzési körülmények között dolgoznál
  • Olyan álláslehetőséget keresel, ahol folyamatosan fejlődhetsz szakmailag

Feladatok, amelyek várnak Rád:

  • Árukiadás / áruátvétel
  • Készletkezelés
  • Raktári rend fenntartása
  • Kapcsolattartás a vevőkkel és kollégákkal

Várjuk a Te jelentkezésedet is, amennyiben:

  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel
  • Targoncavezetői képesítésre tettél szert
  • Felhasználói szinten tudod alkalmazni a számítógépes ismereteidet

Előnyt jelent:

  • Raktáros munkakörben szerzett tapasztalat
  • Szűréstechnikai és légtechnikai rendszerek ismerete

Munkavégzés helye:

Budapest XV. kerület

Helyek XV. kerület
Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka > Anyagmozgatás, rakodás, Raktáros, Targoncavezető
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.04.16.
Iratkozzon fel állásértesítőre