Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Raktáros

Raktáros

Adient Mezőlak Kft.
Régió: Mezőlak, Veszprém

Hozzáadva: 2019.01.29.
Jelentkezési határidő: 2019.02.17.
Mindig is szeretted az autókat?

Az ADIENT az egyik legnagyobb autóipari beszállító a világszínvonalú ülésszerkezetek és ülésállító alkatrészeket előállításában.

Dinamikusan növekvő Mezőlaki gyárunkba jelenleg a következő feladatok ellátására keresünk munkatársakat:

Raktáros

Munkakör leírása:

  • Targonca és helyi emelővel történő anyagmozgatás
  • Bejövő áru átvétele, mennyiségi ellenőrzése, nyilvántartása és bevitele a számítógépes raktárrendszerbe

Elvárások:

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Három műszakos munkarend vállalás
  • 3324 és 3312 targoncás jogosítvány

Előnyök:

  • Tömeggyártásban szerzett tapasztalat
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű szerződés
  • Saját állományba
  • Folyamatosan emelkedő bérezés
  • Stabil, megbízható cégnél hosszútávú munkalehetőség
  • Éves Cafeteria (próbaidő alatt is)
  • Születés támogatás
  • Házasságkötési támogatás
  • Temetési támogatás
  • Karácsonyi csomag
  • Élet-és balesetbiztosítás
  • Munkatárs ajánló program
  • Céges buszjárat, 100%-os bérlettámogatás
  • Ötletpénz
  • Sport-és uszodabérlet a Pápai Várkertfürdőbe

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajzzal és a pályázni kívánt munkakör megnevezésével.

Helyek Mezőlak
Veszprém
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka > Anyagmozgatás, rakodás, Raktáros, Raktáros, egyéb raktári szakmunka, Targoncavezető
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.01.18.
Iratkozzon fel állásértesítőre