Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

RAKTÁROS

  • Az álláshirdetés 7 napja lett frissítve

Az olasz Lucart csoport magyarországi leányvállalata. Nyergesújfalun zöld mezős beruházás keretében épült, 12 000 m2-es új üzemében higiénés papírtermékek gyártásával foglalkozik. Főbb terméke a hajtogatott és tekercselt kéztörlők, kis-és nagytekercses toalettpapírok.

Az alábbi pozícióba keresünk új munkatársakat

RAKTÁROS

FELADATOK:

  • Kamionok ki és bepakolása
  • Beérkező áruk átvétele, betárolása
  • Gépi és kézi anyagmozgatás,
  • Áru kiadás, komissiózás
  • Leltárokban való aktív részvétel

ELVÁRÁSOK:

  • Targoncavezető jogosítvány (3324, 3313, 3312),
  • Targoncavezetői tapasztalat,
  • Számítógép felhasználó szintű ismerete
  • Többműszakos munkarend vállalása (2 műszak, 8 óra)

ELŐNYÖK:

  • Emelőgépkezelő jogosítvány

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Modern, folyamatosan növekvő multinacionális környezet,
  • Munkavállaló orientált, nyitott szervezeti kultúra
  • Jelenléti bónusz, teljesítmény prémium
  • Széleskörű Cafateria
  • Céges buszjárat (Úgy, Tinnye, Piliscsév, Kesztölc, Esztergom-Kertváros, Dorog, Tokod, Tokodaltáró, Tát)

Amennyiben érdekli a fenti álláslehetőség kérem küldje el szakmai önéletrajzát.

Helyek Nyergesújfalu
Komárom-Esztergom
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka > Anyagmozgatás, rakodás, Raktáros, Raktáros, egyéb raktári szakmunka, Targoncavezető
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.01.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre