Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Raktáros

  • Az álláshirdetés 7 napja lett frissítve

Jelentős piaci részesedéssel rendelkező kötőelem forgalmazó cég keres munkatársat

Raktáros

munkakörbe, Tatabányára.

Feladatok:

  • Általános raktározási feladatok
  • Termék komissiózás
  • Bejövő áru átvétele
  • Csomagolás

Elvárások:

  • Szakmunkás végzettség
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Emelővillás, vezetőüléses és vezetőállásos targonca jogosítvány
  • Munkához való aktív hozzáállás, dinamikus személyiség
  • Precizitás, megbízható munkavégzés

Előny:

  • Fémipari, kötőelem ismeret
  • Több éves raktárosi tapasztalat
  • tatabányai lakos

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség egy folyamatosan bővülő, sikeres piacvezető vállalatnál
  • Igényes környezet
  • Kiemelt bérezés

Munkavégzés helye:

  • Tatabánya – Ipari park

Munkaidő:

  • Heti 40 óra

Jelentkezési határidő:

  • 2019. január 31.

Fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megjelölésével várjuk.

Helyek Tatabánya
Komárom-Esztergom
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka > Anyagmozgatás, rakodás, Raktáros, Raktáros, egyéb raktári szakmunka, Targoncavezető
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Minimum bruttó fizetés 270000
Aktiválás időpontja 2019.01.04.
Iratkozzon fel állásértesítőre