Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Raktáros

  • Marosport Kft.
  • Pest, Budapest
  • A hirdetés 16 napja lejárt

A

Marosport Kft.

a magyar sportruházati piac kiemelt szereplője, amely többek között olyan prémium márkák forgalmazója, mint a Columbia, Fundango, O'neill. Cégünk pályázatot hirdet az alábbi munkakör betöltésére:

Raktáros

Feladatok:

  • Rendelés összekészítés, polcfeltöltés, csomagolás.
  • Áruátvétel, árukiadás

Elvárások:

  • Gyors pontos munkavégzés nélkülözhetetlen.
  • Megbízhatóság, precizitás, rugalmasság
  • Számítógépes ismeretek (felhasználói szint)

Előny:

  • Targoncavezetői engedély

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, dinamikus csapat, modern munkakörnyezet,
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Stabil, megbízható munkahely,
  • Bruttó kezdő bér: 240.000 Ft, próbaidő után bruttó 260.000 Ft
  • Éves bónusz
  • Éves ruhakeret (évi 120.000 Ft)
  • Dolgozói vásárlási kedvezmény (50%-70%)
  • Vidéki munkavállalóknak 86%-os utazási költségtérítés Budapest közigazgatási határáig
  • Munkavállaló-barát szervezet,
  • Egy műszakos munkarend
  • Bejelentett szerződéses munkaviszony az első naptól kezdve
  • Akár pár napon belül lehet kezdeni

Munkavégzés helye: Budapest 3. kerület

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre kérjük eljuttatni.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Betanított / Fizikai / Segédmunka
Szakmunka / fizikai munka > Anyagmozgatás, rakodás, Csomagoló, Raktáros, Raktáros, egyéb raktári szakmunka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Minimum bruttó fizetés 220000
Aktiválás időpontja 2019.01.07.
Iratkozzon fel állásértesítőre