Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Raktáros

  • Company_icon 77 Elektronika Kft.
  • Location_icon Budapest, Pest, XI. kerület
  • A hirdetés 64 napja lejárt

Orvoselektronikai eszközök gyártásával foglalkozó, dinamikusan fejlődő, nemzetközi kapcsolatokkal rendelkező, stabil hátterű magyar tulajdonú vállalat budapesti telephelyére

RAKTÁROS

munkatársat keres teljes munkaidőben történő foglalkoztatással:

Vállalatunknál a pályázóval szemben elsődleges követelmény, hogy felel a rá bízott készletekért mind mennyiségben, mind minőségben. Biztosítja, hogy a gyártóhelyekre megfelelő időben és mennyiségben rendelkezésre álljanak a termeléshez szükséges alapanyagok, félkész termékek, fogadja a gyártásból érkező késztermékeket, valamint koordinálja a telephelyek közötti anyagmozgatást. Munkavégzését a „jó gazda” szemlélet jellemzi.

Feladatok:

  • raktári anyagok bevétele, kiadása
  • anyagok szakszerű tárolása, biztosítva az azonosíthatóságot
  • gépi és kézi anyagmozgatás
  • anyagok kikészítése, gyártásba adása (komissiózás)
  • raktári rend betartása
  • raktári kisegítő és adminisztrációs feladatok

Elvárások:

  • minimum középfokú iskolai végzettség (érettségi)
  • minimum 3 év raktáros/targoncás munkakörben szerzett tapasztalat
  • érvényes targoncavezető jogosítvány (gáz és elektromos)
  • alapszintű számítástechnikai ismeretek (Excel, vállalatirányítási rendszer)
  • fizikai terhelhetőség
  • precíz, pontos, gyors munkavégzés
  • megbízhatóság, feddhetetlen előélet

Amit kínálunk:

  • kihívásokkal teli, hosszú távú munkalehetőség egy biztos alapokon álló, 100%-ig magyar tulajdonban álló vállalkozásnál
  • versenyképes jövedelem
  • hatékony, összetartó, célorientált csapat

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XI. kerület

Kérjük jelentkezésénél adja meg havi bruttó fizetési igényét.

Helyek Budapest
Pest
XI. kerület
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka > Anyagmozgatás, rakodás, Raktáros, Targoncavezető
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.10.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre