Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Raktáros

  • A hirdetés 252 napja lejárt

Évszázados múlttal rendelkező  vállalat az ORION Elektronikai Kft budapesti telephelyére keres

Raktáros

munkatársat

A pozíció betöltésének feltételei:

  • középfokú végzettség
  • raktári területen szerzett tapasztalat
  • számítógép felhasználói szintű ismerete

Feladatok:

  • gyártási alapanyagraktár működéséhez kapcsolódó áruátvétel,
  • áru kiadása, mozgatása
  • leltározás, raktári készletkönyvelés

Munkavégzés helye: Budapesti telephely

Jelentkezni önéletrajz beküldésével lehet a a "jelentkezés" gombra kattintva vagy alábbi elérhetőségeken:

Posta cím: ORION Elektronikai Kft., 1106 Budapest, Jászberényi út 29/B,

Tel.:061/434-5200

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka > Raktáros
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.02.05.
Iratkozzon fel állásértesítőre