www.cvonline.hu

Raktáros

Raktáros

Régió: III. kerület, Pest, Budapest

Hozzáadva: 2018.04.26.
Jelentkezési határidő: 2018.02.27.

Magyar tulajdonban lévő óbudai, ipari alkatrész nagykereskedelmi cég

fiatalos csapatába

Raktáros

munkatársat keres.

Főbb feladatok, munkák:

  • A raktárba érkező áruk átvétele, betárolása
  • A kiszállítandó áruk összekészítése, kitárolása, csomagolása, átadása
  • Anyagmozgató gépek, targonca kezelése
  • Árukiszállítás
  • Kezeli a raktári mozgásokhoz kapcsolódó dokumentációkat
  • Részt vesz egyéb a raktári tevékenységhez kötődő munkákban

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • 1-3 év releváns tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • Pontosság, felelősségteljes, önálló munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Targoncavezetői jogosítvány (érvényes) és gyakorlat
  • SAP B1 ismerete

Amit kínálunk:

  • Kulturált munkavégzési körülmények (modern épület, felszerelt étkező, prémium kategóriás munkaruházat)
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Támogató vezetőség, képzések
  • Versenyképes alapbér+béren kívüli juttatások

Munkavégzés ideje, helye:

  • nappali munkavégzés 8 órában egy műszakban,
  • Budapest III. kerület

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük bérigénnyel megjelölt, fényképes önéletrajzzal pályázzon!

Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Raktáros, Targoncavezető, Szakmunka / fizikai munka
Régió III. kerület
Pest
Budapest
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő, Határozatlan idejű