www.cvonline.hu

Raktáros

  • A hirdetés 81 napja lejárt

 A

Marosport Kft.

24 éve ruházati nagykereskedelem területén működő piacvezető cég, óbudai raktárába keres azonnali kezdéssel érettségizett munkatársat.

Feladatok:

  • Rendelés összekészítés, polcfeltöltés, csomagolás.
  • Áruátvétel, árukiadás

Elvárások:

  • Gyors pontos munkavégzés nélkülözhetetlen.
  • Megbízhatóság, precizitás, rugalmasság
  • Számítógépes ismeretek (felhasználói szint)

Előny:

  • Targoncavezetői engedély

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, dinamikus csapat, modern munkakörnyezet,
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Stabil, megbízható háttér,
  • Választható cafeteria,
  • Munkavállaló-barát szervezet,
  • Egy műszakos munkarend

Munkavégzés helye: Budapest

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Fényképes Önéletrajzokat a lent megadott e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Raktáros, Targoncavezető
Értékesítés / Kereskedelem > Csomagoló, Raktári munkás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2017.11.06.