www.cvonline.hu

Raktáros

  • A hirdetés 102 napja lejárt

LEGUAN Burkolatok Kft.

A Leguan Burkolatok Kft. a magyarországi szőnyeg- és lakástextil piacon 10 éve jelenlévő stabil családi vállalkozás.
Cégünk Budapesten, a Népliget mellet található üzletébe keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe

RAKTÁROS

Feladatok

  • Beérkező áruk átvétele, árukiadás fizikai bonyolítása.
  • Raktáron belüli anyagmozgatás.
  • Kimenő áruk összegyűjtése szállítólevél alapján, csomagolás, árucímkézés, szállításra való előkészítés és szállítás.
  • Kapcsolódó bizonylatok készítése, adminisztrációja.
  • Árukiszállítás Budapest területén
  • Raktárrend fenntartása.
  • Leltározásban történő részvétel.

Amit elvárunk

  • "B" kategóriás jogosítvány vezetői gyakorlattal
  • Pontosság, precizitás, megbízhatóság
  • Önálló munkavégzés
  • Terhelhetőség, rugalmasság, jó fizikai munkabírás
  • Csapatban való együttműködés
  • Műszaki orientáció, alapvető műszaki ismeretek

Amit kínálunk

  • Stabil hátterű cég
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • előrelépési lehetőség
  • Kellemes munkakörnyezet

A jelentkezéseket önéletrajzzal a Jelentkezem az állásra gombra kattintással.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Raktáros, Szállításimunkás
Értékesítés / Kereskedelem > Raktári munkás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Aktiválás időpontja 2017.10.16.