Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Raktáros

Raktáros

Starjobs Magyarország
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.11.30.
Jelentkezési határidő: 2019.12.09.

A hazai távközlési piac egyik meghatározó szereplője keres kollégát, raktáros pozícióba.

Nagyvállalati háttérrel, modern munkakörülményekkel, és változatos feladatokkal várjuk leendő kollégánkat.

Feladatok:

  • Áruk fizikai átvétele, mennyiségi ellenőrzés

  • Raktárban az áruk mozgatása, a raktári rend fenntartása

  • Raktári ki- és bevezetések fizikai lebonyolítása, a kapcsolódó adminisztráció elvégzése

  • QR kódozás, címkézés

  • Hibás egységek javításra küldése

  • Leltározás

Elvárások:

  • Középfokú végzettség

  • Erős fizikum, jó terhelhetőség

  • Excel alapfokú ismerete

  • Maximo raktározási program ismerete előny

  • Precizitás

  • Erkölcsi bizonyítvány bemutatása

Juttatások: bruttó 320.000 Ft/hó

Munkaidő: H-Cs: 8:00 - 16:35, P: 8:00 - 15:20

Munkavégzés helye: Budapest, XV. kerület

Határozatlan idejű munkaszerződés.

Munkába lépés: azonnal

Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a raktaros_330@starjobs.hu e-mail címre.

Helyek Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Aktiválás időpontja 2019.11.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre