Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Raktáros

  • Exact Solutions Kft.
  • Budapest
  • A hirdetés 59 napja lejárt
Partnerünk:

Reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásával és emblémázásával foglalkozó, dinamikusan fejlődő partnercégünk RAKTÁRI MUNKÁRA komissiózó, minőségellenőr, árukiadó munkatársakat keres

Főbb feladatok, munkák:
  • Az előkészített rendelések, kikomissiózása
  • Szakszerű és biztonságos árutárolás / kezelés
  • Kiszedett rendelések továbbítása a megfelelő társosztályhoz
  • A kikomissiózott termékek számszerű, minőségi ellenőrzése
  • Szállítólevelek kiállítása
  • Az egységrakományok fóliázása és dokumentumokkal való ellátása az árukiadás előtt.
Előny:
  • Raktározási területen szerzett tapasztalat
  • Targonca jogosítvány (friss targonca vezetői jogosítvánnyal is várjuk a jelentkezőket)
Amit kínálunk:
  • Targonca vezető tanfolyam cég általi finanszírozása
  • Biztonságos, modern munkakörnyezet
  • Magyar tulajdonú cégnél stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • Fix fizetés és béren kívüli juttatások
  • 2 illetve 1 műszakos munkarend, hétfőtől péntekig
Munkavégzés helye:

Budapest, XXII. kerület, Campona utca 1 – Harbor Park. A műszakokhoz igazítva céges buszt biztosítunk Érd, Stop Shop megállóból

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Logisztikai asszisztens
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Aktiválás időpontja 2019.08.13.
Iratkozzon fel állásértesítőre