Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Raktáros (Targoncavezetői engedéllyel)

  • Az álláshirdetés holnap lejár

Munkavégzés helye: Fejér megye; Székesfehérvár

Autóipari partnercégünk megbízásából RAKTÁROS munkatársat keresünk Székesfehérvárra

Feladatok

  • Anyagmozgatás targoncával,
  • Napi készletmozgások vezetése,
  • Leltár készítése,
  • Raktári minimum készlet figyelése,
  • Rendelések nyomon követése,
  • Beszerzést támogató adminisztratív feladatok elvégzése.

Elvárások

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség,
  • Targoncavezetői engedély gáz- és/vagy elektromos üzemű targoncára,
  • Jó munkabírás, megbízhatóság,
  • Három műszakos munkarend vállalása.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Multinacionális munkakörnyezet
  • Céges buszjárat biztosítása

Egyéb megjegyzés

Kérjük önéletrajzát küldje elektronikusan vagy érdeklődni a 36 30 682 1752-es telefonszámon lehet.

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Székesfehérvár
Fejér
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka > Anyagmozgatás, rakodás, Raktáros, Raktáros, egyéb raktári szakmunka, Targoncavezető
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.08.22.
Iratkozzon fel állásértesítőre