Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Raktáros targoncavezetői engedéllyel

Régió: Fót

Hozzáadva: 2018.10.05.
Jelentkezési határidő: 2018.10.19.

Beszerzéssel, készletgazdálkodással foglalkozó megbízó partnerünk részére keresünk

Raktáros

munkatársakat Fótra hosszú távra

Feladatok

  • Raktári feladatok elvégzése, áru rakodása targoncával, kézi anyagmozgatással
  • Áru lepakolása, azonosítása, csomagolása
  • Áru darabszámának, minőségének ellenőrzése
  • Raktári folyamatok pontos adminisztrációja
  • Árucsomagolás, papír- ill. faládák, dobozok készítése, összeállítása
  • Jelölési műveletek elvégzése

Elvárások

  • Középfokú végzettség, érettségi
  • 2 éves raktárosi tapasztalat
  • Érvényes targoncavezetői engedély

Juttatások

  • Munkaidő: hétfőtől péntekig, napi 8 órás nappali munkarendben
  • Munkavégzés helye: Fót
  • Munkakezdés kiválasztás után azonnal
  • A munkába jutáshoz céges buszjárat igénybevétele lehetséges vagy útiköltség térítés

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, az stj0135@starjobs.hrszoftver.hu e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével és fizetési igény megjelölésével!

Kategória Szakmunka / fizikai munka
Régió Fót
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -
Iratkozzon fel állásértesítőre