Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Raktáros - Targoncavezető

  • A hirdetés 68 napja lejárt

Főbb feladatok, munkák:

  • Raktározási munka elvégzése a munka és tűzvédelmi előírások betartásával
  • Az áruk, valamint göngyölegek kijelölt helyen történő elhelyezése, komissiózása
  • Áru felvétele és kiadása a raktárból, az alkalmazandó raktári folyamatoknak megfelelően
  • Gondoskodni az áruk megfelelő elosztásáról a raktár területén
  • A raktári technikai eszközök, emelőgépek, gépek rendeltetésszerű használata
  • A raktárterület és a raktári környezet rendben, tisztán tartása
  • Leltárokon való részvétel
  • Raktárkezeléssel kapcsolatos egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum szakiskola / szakmunkásképző végzettség
  • Raktáros gyakorlat min. 3-5 év
  • Jártasság csapatmunkában
  • Megbízható, pontos és elkötelezett munkavégzés
  • Új típusú targoncavezetői jogosítvány (magasemelésű)
  • Munkába állás kezdete: azonnali

Amit kínálunk:

  • Biztos nemzetközi háttérrel rendelkező vállalatnál hosszú távú munkavégzés
  • Összeszokott csapat
  • Versenyképes, fix bérezés, cafeteria rendszer több fajta választható béren kívüli juttatással

Munkaidő:

  • Hétfőtől péntekig (6:30-15:00)

Munkavégzés helye:

  • Budaörs

Jelentkezni lehet fényképpel ellátott szakmai önéletrajzzal és a fizetési igény megjelölésével a lenti e-mail címen.

Helyek Budaörs
Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Betanított / Fizikai / Segédmunka > Egyéb fizikai munka
Szakmunka / fizikai munka > Anyagmozgatás, rakodás, Raktáros, Targoncavezető
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.07.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre