Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

RAKTÁROS / TARGONCÁS

  • Gimek Zrt.
  • Biatorbágy, Budapest, Pest
  • A hirdetés 152 napja lejárt

Budapest és Biatorbágy közeli üzemünkbe keresünk dinamikus, motivált szakirányú tapasztalattal rendelkező munkatársat.

Feladatok:

  • Épületek klimatizáláshoz gyártunk kompakt légtechnikai berendezéseket. Ezen gépek szerelésének raktári kiszolgálása, anyagmozgatás, rakodás
  • Kamionok fel- és lerakodása
  • Késztemékek csomagolása, mozgatása

Elvárások:

  • Raktározási / targoncás gyakorlat
  • Önálló precíz munkavégzés
  • Fiatal munkaválalók jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk:

  • Kiszámítható időbeosztás
  • Rendezett, tiszta munkakörülmények (gyártócsarnoki munkavégzés)
  • Biztos nemzetközi vállalati háttér, stabil munkahely
  • Versenyképes fix bérezés, munkába járási támogatás
  • Targoncavezetői jogosítvány megszerzése, hosszútávú szakmai fejlődés
Helyek Biatorbágy
Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka > Anyagmozgatás, rakodás, Csomagoló, Raktáros, Targoncavezető
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.07.26.
Iratkozzon fel állásértesítőre