Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Raktáros - Szigetszentmiklós

  • Az álláshirdetés 9 napja lett aktiválva

Nemzetközi kapcsolatokkal rendelkező, műszaki termékek nagykereskedelmével foglalkozó szigetszentmiklósi partnercégünk számára keresünk Raktáros pozícióba munkatársakat!

Amivel értékeljük munkádat:

  • Piaci elvárásoknak megfelelő jövedelem
  • Stabil vállalati háttér hosszú távú munkalehetőséggel
  • Egyműszakos munkarend
  • Rendezett, modern munkakörnyezet, fiatalos, jó hangulat
  • Azonnali kezdés

Amiben számítunk a tehetségedre:

  • Beérkező áruk mennyiségi és minőségi átvétele
  • Beérkezett anyagok belső jelölése, előkészítése a raktári tároláshoz
  • Raktári anyagmozgatás
  • Vevői megrendelések előkészítése szállításra
  • Áruk kiadása
  • Raktári rend fenntartása

Ezeknek már birtokában vagy:

  • Megbízhatóság, pontosság
  • Önálló felelősségteljes munkavégzés
  • Fiatalos, dinamikus személyiség

Előnyt jelent Számodra a jelentkezés során:

  • Targoncavezetői jogosítvány
  • Középfokú végzettség

 Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós

Amennyiben érdekel az állás, kattints a Jelentkezés gombra.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015

Helyek Szigetszentmiklós
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Aktiválás időpontja 2019.08.14.
Iratkozzon fel állásértesítőre