Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Raktáros szedő, csomagoló

  • BioTech USA Kft.
  • Szada, Pest, Budapest
  • A hirdetés 30 napja lejárt

Sporttáplálék kiegészítők kereskedelmével foglalkozó,
dinamikusan fejlődő cégünk

munkatársakat keres azonnali munkakezdéssel,
teljes munkaidőben.

A BioTechUSA több mint 800 alkalmazottal, csaknem 150 franchise üzlettel, és közel 70 országra kiterjedő forgalmazói hálózattal Európa egyik legnagyobb és legdinamikusabban növekvő sportcélú minőségi táplálék-kiegészítők gyártója és forgalmazója. Küldetésünk a sport és az egészséges életmód népszerűsítése és támogatása. Szadai telephelyünkre keresünk új kollégát a fenti munkakörbe!

Feladatok:

  • Árukiszedés, csomagolás, pótcímkézés
  • Kézi adatgyűjtőrendszer (PDA) használata

Elvárások:

  • Középfokú/szakmunkás iskolai végzettség
  • Jó állóképesség

Előnyök:

  • Raktározási területen szerezett tapasztalat
  • PDA adatgyűjtő kezelésének ismerete
  • Azonnali munkakezdés

Amit kínálunk:

  • Betanítás
  • Fix bejelentett alapbér
  • Műszakpótlék (kétműszakos munkarend)
  • Teljesítmény bónusz
  • Jelenléti bónusz
  • Munkaruha biztosítása
  • Ingyenes dolgozói járatok több környező településről
  • Stabil, biztos és hosszútávú munkalehetőség
  • Csapatépítő programok
  • Kedvezményes dolgozói vásárlás
  • Jó hangulatú, fiatalos munkahely

Munkaidő:

Munkanapokon napi 8 óra, 2 műszakos munkarendben:

  1. műszak: 06:00-tól 14:00-ig
  2. műszak: 14:00-tól 22:00-ig

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a "Jelentkezem" gombra kattintva tud pályázni egy pár perces kérdőív kitöltésével.

Kérjük, ne felejtse el csatolni nettó bérigényét is tartalmazó fényképes önéletrajzát!

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Szada
Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Betanított / Fizikai / Segédmunka
Szakmunka / fizikai munka > Anyagmozgatás, rakodás, Csomagoló, Raktáros, Raktáros, egyéb raktári szakmunka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.07.22.
Iratkozzon fel állásértesítőre