www.cvonline.hu
Raktáros - Százhalombatta (Referenciaszám: 3352)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2017.02.02.
Jelentkezési határidő: 2017.02.09.
Hirdetés azonosító: 903860
lejárt

Százhalombattai megbízónk számára keresünk munkatársakat
az alábbi munkakörbe:

Raktáros

Feladatok:
- árubevételezés, anyagmozgatás
- áru raktárba való ki/betárolása
- gyártósor alapanyaggal történő kiszolgálása
- késztermék lecsomagolása (palettázás, pántolás, tömbösített tárolás)
- kimenő szállítmány átadása fuvarozónak

Elvárások:
- Min. 8 általános iskolai végzettség (középfokú végzettség előny)
- Érvényes, új típusú targoncavezetői engedély (3312 - Gyalogkíséretű targonca)
- Gyalogkíséretű targoncázásban szerzett tapasztalat
- Egy, a későbbiekben akár két műszak vállalása
- Pontos, precíz munkavégzés

Amit kínálunk:
- Hosszú távú, biztos munkalehetőség
- Versenyképes alapbér és béren kívüli juttatás + teljesítményhez kötött bonusz
- Utazási támogatás
- Változatos munka, fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:
- Százhalombatta

Kérjük, magyar nyelvű szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Balla Bálint kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Cégnyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.