Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Raktáros segéd (Nagykálló)

HSA Kft.
Régió: Nagykálló, Szabolcs-Szatmár-Bereg

Hozzáadva: 2019.12.19.
Jelentkezési határidő: 2020.02.04.

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Raktáros segéd

Főbb feladatok:

  • Húsipari termékek pakolása, összekészítése a túraterv alapján
  • Címkézés
  • Munkakörnyezet rendben tartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Érvényes tüdőszűrő lelet
  • 3 műszak vállalása
  • A hűtőházi 5 fokos hőmérsékletben való munkavégzés vállalása
  • Előírások, szabályok betartása, követése

Előny:

  • Komissziózási tapasztalatok

Amit a cég kínál Önnek:

  • Fix bér + műszakpótlék
  • Munkába járás támogatása

Munkavégzés helye:

  • Nagykálló

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát. Bővebb információ a +36 30 581 5824-es telefonszámon keresztül kérhető!

Helyek Nagykálló
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Betanított / Fizikai / Segédmunka > Egyéb fizikai munka, Egyéb segédmunka
Szakmunka / fizikai munka > Anyagmozgatás, rakodás, Raktáros, Raktáros, egyéb raktári szakmunka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.12.04.
Iratkozzon fel állásértesítőre