Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Raktáros (Pest,Üllő)

  • Az álláshirdetés ma lett frissítve

Vezető márkák forgalmazásával foglalkozó nemzetközi partnerünk számára keresünk raktáros munkakörbe talpraesett, lelkes kollégákat egy műszakra hétfőtől péntekig tartó munkavégzésre.

Raktáros

Főbb feladatok:

  • Komissiózás
  • Áruk fogadása, átvétele, raktári kezelése, kiadása
  • Leltározási feladatok ellátása

Állás betöltéséhez szükséges feltételek:

  • Minimum 2 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Munkaidő: 1 műszakban hétköznapokon (6 - 14:30) napi 8 órában
  • Fizetés: nettó 190.000 -210.000 Ft
  • Teljes bejelentés
  • Utazási költségtérítés

Munkavégzés helye: Üllő

Kapcsolattartó neve: Bana Adrienn

Kapcsolattartó telefonszáma: 06703624901

Helyek Pest
Budapest
Üllő
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka > Anyagmozgatás, rakodás, Raktáros, Raktáros, egyéb raktári szakmunka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.06.03.
Iratkozzon fel állásértesítőre