Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Raktáros munkatárs

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2019.06.19.
Hirdetés azonosító: 2328994
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Elektronikai alkatrészek gyártásával foglalkozó olasz cégcsoport leányvállalatának
balatonboglári üzemébe keresünk raktáros pozícióba, 1-2 év szakmai tapasztalattal munkatársakat.

Munkavégzés helye: Balatonboglár

Feladatok lesznek:

  • a termelés zavartalan kiszolgálása érdekében az alapanyagok komissiózása,
    kiadása pontos adatrögzítés a pontos anyagkönyvelés céljából
  • a raktárba irányuló anyagáramlás esetén tételes átvétel és az adatok rögzítése rendszerben (SAP)
  • a kiszállításra kerülő anyagok átvétele, azok csomagolása és szállításra előkészítése
  • a tárolási feladatok ellátása

Végzettség, elvárás:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • precíz, önálló munkavégzés
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Villanyüzemű, vezető üléses targonca jogosítvány előnyt jelent!

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk:

  • fejlődési lehetőség
  • biztos, nagyvállalati háttér
  • havi nettó 18.000,- Ft cafetéria juttatás
  • utazástámogatás 15 Ft/Km
  • céges buszjárat

Ha felkeltettük érdeklődésed, akkor küldd el önéletrajzodat.
Telefonon: +36 20 258 1892 – VISSZAHÍVUNK!
Köszönjük! Nálunk TE vagy a legfontosabb!

munkaerő-kölcsönzés eng.sz.: 10057-1/2012-0100-1046
munkaerő-közvetítés eng.sz.: 10097-1/2012-0100-848

Jelentkezésemmel elfogadom a Get Work Trend Hungary Kft. adatkezelési szabályait.
Adatkezelési tájékoztatónk IDE KATTINTVA tekinthető meg.

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.

Helyek Balatonboglár
Somogy
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Betanított / Fizikai / Segédmunka
Szakmunka / fizikai munka > Anyagmozgatás, rakodás, Raktáros, Raktáros, egyéb raktári szakmunka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.05.31.
Iratkozzon fel állásértesítőre