www.cvonline.hu

Raktáros munkatárs

  • Company_icon ACH IMPEX Zrt.
  • Location_icon Vecsés, Pest, Budapest
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 2 napon belül lejár

Raktáros

Piacvezető cég vecsési telephelyű nagykereskedelmi raktárába keresünk vegyesiparcikk termékek összekészítésére gyakorlott vagy lelkes pályakezdő munkatársat!

Amit a jelentkezőnek ajánlunk:

  • Versenyképes jövedelem, munkába járás költségeit térítjük, fizetett túlóra
  • Határozatlan idejű munkaszerződés, kiszámítható stabil beosztás
  • Munkavégzés hétfőtől-péntekig, több munkarend választási lehetőség
  • OKJ-s targoncás képzésre beiskolázás igény esetén

Amit a jelentkezőtől kérünk:

  • Akarjon és szeressen dolgozni, sikeres összetartó csapat tagjává válni
  • Hosszú távú együttműködésre készüljön

Amennyiben van áru-összekészítő tapasztalatod, vagy szívesen betanulnál és új szakmát szereznél nálunk, fényképes önéletrajzodat bérigény megjelölésével várjuk.

Helyek Vecsés
Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Betanított / Fizikai / Segédmunka > Egyéb fizikai munka
Szakmunka / fizikai munka > Raktáros, Targoncavezető
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.07.19.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások

Gabriel-Chemie Hungária Kft.

Raktáros munkatárs Amit várunk: targoncavezetői...
Nyíregyháza, Szabolcs-Szatmár-Bereg

RAKTÁROS

Work4you

Nagykereskedelmi raktár megbízásából keresünk m...
Budapest, Pest, XIII. kerület

Raktáros

Silwell Kft.

RAKTÁROS munkakörbe keresünk munkatársat A Silw...
IX. kerület, Budapest, Pest