www.cvonline.hu

Raktáros, komissiózó

  • A hirdetés 947 napja lejárt
Üllői logisztikai partnerünk megbízásából munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Raktárba érkező áru kezelése,
  • a megrendelések pontos, rendezett összeállítása,
  • komissiózás gyalog kíséretű targoncával,
  • áru összekészítése, pakolás, csomagolás, címkézés,
  • RF szkenner használata,
  • a munkaterület folyamatos tisztán tartása.
Elvárások:
  • Gyalogkíséretű targoncavezető engedély (3312),
  • minimum 1 éves raktárosi tapasztalat,
  • gyors munkavégzés, megbízhatóság,
  • jó fizikum.
Amit kínálunk:
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Cegléd irányából céges autóbusz,
  • multinacionális vállalat,
  • kiváló munkakörnyezet,
  • bejárási támogatás,
  • szakmai fejlődés lehetősége.
Munkavégzés helye:
  • Üllő
Egyéb:
  • Munkaidő:
  • Három műszakos beosztás: 06.00-14.00; 14.00-22.00; 22.00-06.00
  • Céges busz útvonala:
  • Üllő, Monor, Vasad, Csévharaszt, Monorierdő, Felsőnyáregyháza, Alsónyáregyháza, Pilis, Albertirsa, Ceglédbercel, Cegléd
Kapcsolat:
Jelentkezni lehet:

Fényképes önéletrajzot tartalmazó pályázatát, referencia számmal az e-mail tárgyában megjelölve (MTV-02) az alábbi címre várjuk: E-mail cím megjelenítése
Helyek Üllő
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő