Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Raktáros - komissiózó

  • Manpower Munkaerő-Szervezési Kft.
  • Magyarország
  • A hirdetés 11 napja lejárt

Feladatok:

  • szállítmányok átvétele, pakolása, összeválogatása
  • beérkező anyagok adatainak ellenőrzése
  • előírt adatok rögzítése IT rendszerben
  • raktári feladatok ellátása
  • anyagmozgatás, csomagolás

  • targoncavezetői engedéllyel rendelkezel (3313 kategória)
  • tudod vállalni a 12 órás munkarendet (4 nap munka - 4 nap pihenés)
  • precízen dolgozol

Amit kínálunk:

  • stabil, hosszútávú munkalehetőség egy neves autóipari cégnél
  • ingyenes vállalati buszok a környékbeli településekről
  • tiszta, modern, korszerű autóipari környezet
  • jelenléti és lojalitási bónusz
  • cafetéria
Helyek Magyarország
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka > Anyagmozgatás, rakodás, Raktáros, Raktáros, egyéb raktári szakmunka, Targoncavezető
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre