Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Raktáros-komissiózó

Human Centrum Kft.
Régió: Hatvan

Hozzáadva: 2019.11.14.
Jelentkezési határidő: 2019.12.03.

Hatvani autóipari gyártó céghez keresünk betanított munkára raktáros-komissziósokat. Jelentkezzen hozzánk, amennyiben szeretne egy dinamikusan fejlődő csapat tagja lenne és van gyártásban szerzett tapasztalata. Műszaki érdeklődés előnyt jelent. Targocás bizonyítványra van szükség a pozíció betöltéséhez. A jó teljesítményt bónuszokkal ismerjük el.

Feladatok:

  • Szállítmányok átvétele, pakolása, összeválogatása
  • Raktári feladatok ellátása
  • Anyagmozgatás
  • Csomagolás

Elvárások:

  • 12 órás munkarend (4 nap munka - 4 nap pihenés) vállalása
  • Jó kézügyesség
  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Targoncavezetői engedély megléte

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Bejelentett munka biztonsága
  • Stabil jövedelem
  • Ingyenes céges buszjáratok több, mint 30 településről
  • Bónuszok (teljesítmény, lojalitás, jelenléti)
  • 3 hónap után cafetéria
  • Tiszta, rendezett munkahely
  • Támogató közösség

Kérjük, hogy szíveskedjen kitölteni a lenti űrlapot és kattintson a "jelentkezem" gombra! Ha már regisztrált az oldalon, kérjük, hogy jelentkezzen be és ellenőrizze, hogy a megadott adatai és a feltöltött önéletrajza aktuális-e. Ha kérdése lenne, keressen minket bizalommal a lenti email címen vagy a következő telefonszámok egyikén: 70/452-3196, 70/452-3177.

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseit is, lent a "Megosztás" -ra kattintva ossza meg velük a Facebookon is!

Helyek Hatvan
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2019.11.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre