Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Raktáros (Komárom)

  • Az álláshirdetés ma lejár

Pozíció leírása:

Általános raktározási feladatok ellátása;
Anyagmozgatás targoncával, termeléshez szükséges anyagellátás biztosítása
Raktárkezelő program használata, raktáron lévő termékek nyomon követése
Áruk beérkeztetése, tételes azonosítása a raktárba
Kiszállítás előkészítése, dokumentációk ellenőrzése
Leltározásban való részvétel

Követelmények:

Min. középfokú végzettség
Raktározási területen szerzett tapasztalat
Targoncavezetői jogosítvány (vezetőüléses ill. gyalogkíséretű)
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (főként Word, Excel)
3 műszakos munkarend vállalása

Előny:

SAP ismerete

Munkavégzés helye:

Komárom-Esztergom megye

Az állásra jelentkezni a E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül lehet!
A fényképes önéletrajzokat magyar nyelven várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét. Köszönjük!
Amennyiben szeretne az aktuális állásainkról értesítést kapni, akkor kérjük, Link megjelenítéseregisztráljon be hozzánk!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/306-74-10

Értékelt kvalitások

SAP ismerete Gondos, precíz munkavégzés jellemzi

Amit nyújtunk

Bejárás támogatása
Cafeteria

Helyek Komárom
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2019.11.23.
Iratkozzon fel állásértesítőre