Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Raktáros / Inflator készletkezelő

Régió: Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén

Hozzáadva: 2018.11.15.
Jelentkezési határidő: 2018.08.21.

Miskolci csapatunkba az alábbi munkakörökbe keresünk munkatársat

Feladatok:

  • Felelős a bejövő anyagok és részegységek elektronikus könyveléséért, illetve a pontos készletnyilvántartásért,
  • biztosítja a termelés anyagellátásának gördülékenységét (együttműködve a Termeléssel, Logisztikával, illetve a Minőségüggyel),
  • felelősséggel tartozik a készletgazdálkodásért,
  • végrehajtja a termeléshez szükséges anyagok és a részegységek érkeztetését,
  • késztermékek kiszállításra való előkészítése, mozgatása,
  • részt vesz az újra felhasználható csomagolóanyagok kezelésében és a csomagolóanyag ellátásban.

Elvárások:

  • Minimum érettségi vizsga,
  • termelő cégnél raktározási területen szerzett tapasztalat,
  • targoncavezetői képesítés és tapasztalat,
  • angol vagy német nyelvtudás előnyt jelent,
  • pirotechnikai raktárkezelői és VI. szintű tűzvédelmi szakvizsga megléte, valamint robbanóanyagokkal szerzett releváns tapasztalat előnyt jelent,
  • jó fizikai erőnlét, feddhetetlenség, precizitás, pontosság, megbízhatóság, terhelhetőség, tanulási hajlandóság,
  • bejegyzés mentes erkölcsi bizonyítvány.

Kérem, önéletrajzát motivációs levél kíséretében juttassa el Molitorisz Gábor HR Specialistánk részére, aki bármilyen kérdés esetén rendelkezésre áll.
joysonsafety.com

+36 46 408-256

Joyson Safety Systems Hungary Kft.
Human Resources/Humán erőforrás
3516 Miskolc, Joyson út 1.

Helyek Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka > Raktáros, Targoncavezető
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.07.23.
Iratkozzon fel állásértesítőre