Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Raktáros, hosszú távú szakmai lehetőséggel

  • Az álláshirdetés tegnap lett frissítve

Partnerünk babatermékek értékesítésével foglalkozik.

Csapatába keres új diák munkatársat

Raktáros

feladatok ellátására

Feladatok:

  • áru kiszedése
  • csomagok összekészítése
  • beérkező termékek betöltése a raktári helyükre

Elvárások:

  • folyamatban lévő nappali tagozatos aktív/passzív felsőfokú tanulmányok
  • megfelelő fizikai erőnlét (kb 10-20 kg-os csomagokat kell emelgetni)
  • napi minimum 4 óra vállalása
  • elkötelezett munkavégzés
  • érdeklődés értékesítés-beszerzés, digitális marketing, folyamatoptimalizálás iránt

Munkaidő:

  • hétköznaponként 8 és 16 óra között
  • alkalmanként 20 óráig, valamint hétvégente

Heti óraszám

  • 24 - 40 óra

Munkavégzés helye

  • Budapest, X. kerület

Fizetés

  • Br. 1250 Ft/óra
Helyek X. kerület
Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Betanított / Fizikai / Segédmunka
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Szakmunka / fizikai munka > Anyagmozgatás, rakodás, Csomagoló, Raktáros, Raktáros, egyéb raktári szakmunka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.08.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre