www.cvonline.hu

Raktáros - Győr

  • A hirdetés tegnap lejárt

Sportautók összeszerelésével foglalkozó ügyfelünkhöz keresünk

Raktárosokat

Győrbe!

Feladatok:

  • anyagmozgatás
  • komissiózás
  • alapvető raktári feladatok ellátása

Amit kínálunk:

  • karriercsomag (biztosítjuk az előbbre jutást)
  • multinacionális környezet
  • targoncás bér nettó 190.000 Ft/hó, raktári munkatárs nettó 160.000 Ft/hó (túlóra nélkül, a próbaidő alatt)
  • szállás biztosítása, ingyenes céges járatok Győr 60 km-es körzetéből, vidéki munkavállalók hazautazásának támogatása
  • cafeteria az első teljes hónaptól

Egyéb:

  • munka jellege: főállás, teljes munkaidő
  • munkába állás: azonnal

Felmerülő kérdés esetén kérjük, keresse munkatársunkat:
Horváth Norbert
+36 30 411 6852

Helyek Győr
Győr-Moson-Sopron
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Betanított / Fizikai / Segédmunka
Szakmunka / fizikai munka > Anyagmozgatás, rakodás, Raktáros, Raktáros, egyéb raktári szakmunka, Targoncavezető
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.07.23.
Iratkozzon fel állásértesítőre